تبلیغات
مسابقات ملی فجرکاپ - مطالب مرداد 1394
 
مسابقات ملی فجرکاپ
National Championship Fajr Cup
پنجشنبه 15 مرداد 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پایان ترم اول سرای محله ولیعصر شمالی، دارالقرآن سبحان و فرهنگسرای کار به صورت همزمان و به میزبانی فرهنگسرای خاتم(ص) روز پنجشنبه 94/5/15 و در لیگ های جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید که نتایج زیر حاصل گردید.
نتایج لیگ جنگجو:
در این لیگ و در کلاس سرای محله ولیعصر شمالی، مهدی بیگدلو ، محمد مهدی معینی ، نرگس حسینی و پرهام نقلی به مرحله نیمه نهایی رسیدند که در این مرحله بیگدلو با شکست نقلی و حسینی با شکست معینی ، فینالیست شدند.حسینی با عبور از سد بیگدلو در این مرحله عنوان نخست را کسب کرد.
در کلاس دارالقرآن سبحان نیز ستایش مهاجری و محمد جواد اصغریان با شکست حریفان خود به فینال راه یافتند که مهاجری با غلبه بر اصغریان قهرمان این کلاس شد.
در کلاس فرهنگسرای کار ، سپهرظهری،محمدمهدی قدیمی، فاطمه صبوری و هومن تارویردی به جمع 4نفر پایانی رسیدند.قدیمی در این مرحله موفق شد ظهری را شکست دهد و فینالیست شود.تارویردی نیز با شکست صبوری حریف قدیمی در فینال شد ولی در این مرحله با قبول شکست از قدیمی به مقام دومی رسید و قدیمی عنوان قهرمانی این کلاس را کسب کرد.
در مرحله نیمه نهایی نفرات نخست سه کلاس نیز ، نرگس حسینی و مهدی بیگدلو به ترتیب با غلبه بر محمدمهدی قدیمی و ستایش مهاجری فینالیست شدند که حسینی با شکست بیگدلو مقام قهرمانی را کسب کرد.
نتایج لیگ فوتبالیست:
کلاس سرای محله ولیعصر شمالی: در این کلاس ، شمیم صبائی ، نرگس حسینی، حسین عبدی و پرهام نقلی به مرحله نیمه نهایی رسیدند. حسینی و عبدی به ترتیب با عبور از سد صبائی و نقلی فینالیست شدند.عبدی با پیروزی در بازی فینال عنوان نخست این کلاس را کسب کرد.
کلاس دارالقرآن سبحان: در مرحله نیمه نهایی این کلاس نیز ستایش مهاجری از غیبت محمد حیدری نهایت استفاده را برد و به فینال راه یافت.در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی نیز محمد طاهری ، محمد جواد اصغریان را شکست داد و حریف مهاجری در فینال شد. طاهری در بازی فینال موفق شد با شکست مهاجری عنوان نخست را کسب کند.
کلاس فرهنگسرای کار: فاطمه صبوری، محمدمهدی قدیمی، محمدیاسین کشاورز و هومن تارویردی ، نفرات حاضر در مرحله نیمه نهایی این کلاس بودند. در این مرحله ، قدیمی و تارویردی به ترتیب با غلبه بر صبوری و کشاورز ، برگزار کننده بازی فینال شدند.قدیمی در فینال این لیگ نیز همچون لیگ جنگجو موفق ظاهر شد و پس از تساوی در جریان بازی و ضربات پنالتی، به قید قرعه برنده شد و عنوان نخست را کسب کرد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 15 مرداد 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پایان ترم اول سرای محله صادقیه برگزار گردید.این مسابقات روز چهارشنبه 94/5/7 در دو لیگ جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید.
در لیگ جنگجو و در مرحله نیمه نهایی، محمد صدرا دوستی فرد و حامد عزت نیا به ترتیب با غلبه بر امیرحسین شاهرودی و علیرضا شاهرودی فینالیست شدند.در این مرحله عزت نیا با شکست دوستی فرد عنوان نخست را کسب کرد.
در لیگ فوتبالیست نیز علیرضا شاهرودی موفق به شکست ماهان آقایی شد و به فینال این لیگ راه یافت . حامد عزت نیا نیز با شکست امیر حسین شاهرودی، حریف علیرضا شاهرودی در فینال شد.عزت نیا در فینال این لیگ نیز همچون لیگ جنگجو، با غلیه بر شاهرودی قهرمان این لیگ شد.

نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :