تبلیغات
مسابقات ملی فجرکاپ - مطالب شهریور 1395
 
مسابقات ملی فجرکاپ
National Championship Fajr Cup
به اطلاع شرکت کنندگان پنجمین دوره مسابقات رباتیک جوان کاپ می رساند که در راستای حمایت از شرکت کنندگان عزیز تغییراتی در قوانین مسابقات اعمال شده است که به شرح ذیل می باشد:
1)در لیگ های جنگجو و فوتبالیست حداقل وزن ربات آزاد می باشد.
2)در لیگ جنگجو حداکتر وزن ربات 3000گرم می باشد.
3)استفاده از باتری شارژی و باتری اتمی و باتری موتور مجاز می باشد.
4)مسابقات در تمامی لیگ ها از مرحله اول بصورت تک حذفی برگزار خواهند شد.

نوع مطلب : مسابقات رباتیک جوان کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به اطلاع کاربران عزیز می رساند مهلت ثبت نام مسابقات رباتیک جوان کاپ تا 25 شهریور تمدید شده است.
نوع مطلب : مسابقات رباتیک جوان کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 19 شهریور 1395 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پاپان ترم کلاسهای ترم تابستان اروم ربات طی روزهای چهارشنبه17  و پنجشنبه18 شهریور و به میزبانی مناطق18 ، 10 و 5 تهران برگزار گردید. این مسابقات که در لیگ های جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید و تست از رباتهای نوریاب و حل ماز انجام گرفت ، نتایج زیر حاصل شد.
در مسابقات قبل از ظهر روز چهارشنبه در لیگ جنگجو محمدرضا خدایاری ، امیرمحمد بیوکی، محمد خلوصی و رادین کوه زادی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که در این مرحله بیوکی و کوه زادی به ترتیب با غلبه بر خدایاری و خلوصی فینالیست شدند. در بازی رده بندی خلوصی با غلبه بر خدایاری عنوان سومی را کسب کرد. در بازی فینال نیز بیوکی با غلبه بر کوه زادی عنوان قهرمانی را بدست آورد و رادین 6ساله عنوان دومی را بدست آورد.
در لیگ فوتبالیست امیرمهدی سرکاری ، محمدرضا خدایاری، امیرمهدی یعقوبی و امیر محمد بیوکی به مرحله نیمه نهایی رسیدند.در مرحله نیمه نهایی خدایاری موفق شد سرکاری را شکست داده و فینالیست شود.در دیگر بازی این مرحله یعقوبی با غلبه بر بیوکی حریف خدایاری در فینال شد که در بازی فینال هم با شکست خدایاری عنوان قهرمانی را کسب کرد.در بازی رده بندی هم سرکاری با پیروزی مقابل بیوکی عنوان سومی را کسب کرد.
در مسابقات بعد از ظهر چهارشنبه نیز در لیگ جنگجو مرتضی شید ، مهران نوری، محمدسجاد نظری و امیرعلی کشاورز به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که شید و نظری با غلبه بر کشاورز و نوری فینالیست شدند. شید با شکست نظری عنوان قهرمانی را کسب کرد.در بازی رده بندی نیز نوری موفق شد با غلبه بر کشاورز عنوان سومی را کسب کند.
در لیگ فوتبالیست نیز در مرحله نیمه نهایی آرتین عشقی لطفی 5ساله و امیرحسین ایثارنیا به ترتیب با غلبه محمدسجاد نظری و امیرعلی کشاورز فینالیست شدند.در بازی فینال آرتین تنها با 1 گل اختلاف بازی را به ایثارنیا واگذار کرد و عنوان دومی را کسب کرد و ایثارنیا عنوان نخستت این لیگ را به نام خود ثبت کرد. در بازی رده بندی نیز نظری با غلبه بر کشاورز مقام سومی را بدست آورد.
در رقابتهای روز پنجشنبه و در لیگ جنگجو علیرضا هراتی و علی فخرایی به ترتیب با شکست حسین کاظمی و آرتمیس گوشه به بازی فینال راه یافتند که در بازی فینال هراتی با غلبه بر فخرایی عنوان نخست را بدست آورد.در بازی رده بندی نیز کاظمی با شکست دادن گوشه به مقام سومی دست یافت.
در لیگ فوتبالیست مبینا تقی پور ، مهسان میراشه، علی فخرایی و آرتمیس گوشه به مرحله نیمه نهایی رسیدند. در این مرحله فخرایی با پیروزی بر تقی پور فینالیست شد.در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی گوشه با شکست دادن میراشه حریف فخرایی در بازی فینال شد. در بازی پایانی این لیگ فخرایی موفق شد با پیروزی بر گوشه عنوان نخست را کسب کند.در بازی رده بندی نیز میراشه با غلبه بر تقی پور مقام سومی را بدست آورد.

نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 5 شهریور 1395 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
کلاس برنامه نویسی رباتیک بعد از مسابقات رباتیک جوان کاپ برگزار خواهد شد.نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 5 شهریور 1395 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
به اطلاع نوآموزان عزیز میرساند پنجمین دوره مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا آذر ماه 95 برگزار خواهد شد.تیم رباتیک اروم ربات جهت اعزام به این مسابقات ، بلافاصله بعد از برگزاری مسابقات جوان کاپ تشکیل داده خواهد شد.
نوع مطلب : خبر، مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :