تبلیغات
مسابقات ملی فجرکاپ - مطالب دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
 
مسابقات ملی فجرکاپ
National Championship Fajr Cup
جمعه 10 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پایان ترم خانه فرهنگ حرا برگزار شد.
این مسابقات روز پنجشنبه مورخ 95/2/9 در بوستان ناظمی و در دو لیگ جنگجو و فوتبالیست برگزار شد که نتایج زیر بدست آمد.
در لیگ جنگجو مهدی ترکمان،آرتین عشقی لطفی،آرمین سلطانی و محمدحسین امراه پور به ترتیب مقامهای اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند. همچنین در لیگ فوتبالیست آرتین عشقی در فینال با غلبه بر احسان علیمحمدی عنوان نخست را کسب کرد و علیمحمدی در جایگاه دوم قرار گرفت.در دیدار رده بندی این لیگ نیز مانی رستم نژاد با شکست آرمین سلطانی به مقام سومی دست یافت.





نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 26 فروردین 1395 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
قرعه کشی سالانه استفاده از پکیج های اروم ربات در سال 94 ، انجام گرفت و نوآموز عزیز  مائده حبی 11ساله  از شهرستان اسلامشهر برنده این قرعه کشی شدند و جایزه 500000 تومانی خود را دریافت نمودند.




نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 6 اسفند 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
چهارمین دوره مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا باز هم با درخشش نمایندگان اروم ربات همراه بود.
در ابن دوره از رقابت ها که طی روزهای پنجشنبه 29 بهمن و جمعه 30 بهمن 94 با شرکت بیش از 2000 نفر در قالب 900 تیم در 9 لیگ مسابقه ای و 1 لیگ نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد تیم های رباتیک اروم که در قالب تیم رباتیک منطقه18تهران در این رقابتها حاضر بودند نتایج قابل قبولی گرفتند وموفق شدند در مجموع 9لیگ مسابقه ای پس از تیم رباتیک منطقه 1 در جایگاه دوم قرار بگیرند.
در لیگ نوریاب پس از رکورد گیری از تیم ها در مرحله اول، عرشیا حسین زادگان از تیم اروم موفق شد با رکورد 14 ثانیه به عنوان نفر دوم به فینال این لیگ راه پیدا کند.در مرحله فینال که رکورد گیری از 10 تیم برتر مرحله اول انجام می گرفت، حسین زادگان نتوانست عملکرد دور اول را تکرار کند و در پایان به مقام پنجم این لیگ بسنده کرد.


در لیگ فوتبالیست نمایندگان اروم در مراحل مقدماتی موفق ظاهر شدند و توانستند با غلبه بر حریفان خود به جمع 32تیم پایانی صعود کنند.در این مرحله عرشیا حسین زادگان با قبول شکست از دور مسابقات کنار رفت ولی مهدی غفاری و مبین خدایی در رقابتی حساس و دیدنی موفق شدند حریفان خود را شکست داده و به مرحله بعد صعود کنند.غفاری و خدایی در این مرحله نیز موفق ظاهر شدند و به جمع 8 تیم پایانی صعود کردند که در این مرحله اشتباهات محض داوری مانع از صعود این دو نماینده شایسته اروم به مرحله نیمه نهایی شد.خدایی و غفاری در پایان، درعین شایستگی مقامهای پنجم و ششم را کسب کردند.

اوج درخشش و قدرت نمایی نمایندگان اروم در لیگ جنگجو بود. در این لیگ نمایندگان اروم مقتدرانه حریفان خود را تسلیم قدرت خود میکردند.محمودرضا ذوالقدریان، محمدامین بحری، علیرضا اکبری، محمد مهدی قدیمی و مهدی تیموری نمایندگان شایسته ای برای اروم بودند که با شکست تمامی حریفان خود به مرحله حذفی راه یافتند.مهدی تیموری در مرحله حذفی با تصمیم عجولانه و اشتباه داوری از دور مسابقات حذف شد ولی چهار نماینده دیگر اروم با شکست حریفان خود به مرحله بعد صعود کردند. در مرحله بعد محمد مهدی قدیمی کم تجربه ظاهر شد و در حالی که شایسته پیروزی بود با قبول شکست از حریف خود، از دور مسابقات کنار رفت.ذوالقدریان، بحری و اکبری با غلبه بر حریفان خود به جمع 8 تیم پایانی صعود کردند که در این مرحله بحری و اکبری رقابتی تمام ارومی برگزار کردند که بحری موفق شد با غلبه بر اکبری به مرحله نیمه نهایی صعود کند.ذوالقدریان نیز با غلبه بر حریف خود به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. در مرحله نیمه نهایی ذوالقدریان در یک رقابت دیدنی موفق شد حریف خود را شکست داده و فینالیست شود ولی بحری با قبول شکست به دیدار رده بنده راه یافت که در دیدار رده بندی با بدشانسی مواجه شد و براثر خالی شدن باتری ربات، شکست را پذیرفت و به مقام چهارم این لیگ بسنده کرد.

در فینال لیگ جنگجو که در حضور دکتر موسی خانی، پدر علم رباتیک ایران برگزار میشد، محمودرضا ذوالقدریان از اروم ربات و امیرحسین اکبری از منطقه1 دیدار نفس گیر و به یاد ماندنی را برگزار کردند که ذوالقدریان موفق شد با غلبه بر این حریف سرسخت، عنوان قهرمانی را کسب کند.


در لیگ های زمین پاک و مسیریاب نمایندگان اروم موفق ظاهر نشدند و نتوانستند به فینال این لیگ ها صعود کنند.
 
در پایان این دوره از رقابتها، منطقه 1 تهران عنوان قهرمانی تیمی را کسب کرد. بعد از منطقه 1، تیم های اروم ربات ، منطقه 20، منطقه 8 و منطقه 10 به ترتیب عنوانهای دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند.





نوع مطلب : مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 28 بهمن 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ

به اطلاع شرکت کنندگان مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا 94می رساند که این مسابقات طی روزهای پنجشنبه 29بهمن 94و جمعه 30 بهمن 94 در نمایشگاه بین المللی تهران سالن های 18-20-22 برگزار خواهد شد.

همچنین مراسم اختتامیه این مسابقات روز جمعه 94/11/30 برگزار خواهد شد.

دانش آموزان اروم جهت اعزام به مسابقات ، باید روز پنجشنبه راس ساعت 8 صبح با همراه داشتن کپی و اصل شناسنامه و یک قطعه عکس و همچنین کارت شناسایی عکسدار در آدرس زیر خود را به سرپرست تیم معرفی کنند : بزرگراه آیت الله سعیدی - سه راه ولیعصر - شهرداری منطقه 18 تهران.

ساعت حرکت تیم8صبح خواهد بود.





نوع مطلب : مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 29 دی 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
به اطلاع نوآموزان اروم ربات می رساند که چهارمین دوره مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا طی روزهای پنجشنبه 29 بهمن 94 و جمعه 30 بهمن 94 برگزار خواهد شد.




نوع مطلب : مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مسابقات رباتیک جوان کاپ94 برگزار گردید.
جوان کاپ 94 بنا به تصمیم گروه اجرایی این مسابقات و در راستای تشویق نوآموزان جدید و شناسایی و کشف استعدادهای جدید جهت اعزام به مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، با روشی متفاوت نسبت به دوره های قبلی برگزار گردید.
شرکت کنندگان به 6 گروه تقسیم شده بودند که در هر گروه بین 10 الی 14 شرکت کننده حضور داشتند.مسابقات به صورت دوره ای در هر گروه برگزار گردید و تمامی شرکت کنندگان هر گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند که شرکت کنندگان زیر در گروههای 6گانه مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

لیگ جنگجو :
گروه1: نفر اول: مهدی تیموری - نفر دوم : هومن تارویردی - نفر سوم: نرگس حسینی
گروه2: نفر اول: بهرام امیری - نفر دوم: مهسا برزایی - نفر سوم: مژگان امیری
گروه 3: نفر اول: مرتضی منصوری - نفر دوم: امیرحسین شاهمیری - نفر سوم: مهرداد رضایی
گروه 4: نفر اول: مهدی عبدی - نفر دوم: علیرضا تبریزی - نفر سوم: فرشاد محمدی
گروه5 : نفر اول: سمیه احمدی - نفر دوم: پرهام عزیزی - نفر سوم: صبا مهدوی
گروه 6: نفر اول: امیرعباس رجبی - نفر دوم : علیرضا نورالهی - نفر سوم: آرمان موسوی

لیگ فوتبالیست:
گروه 1: نفر اول: علیرضا اکبری - نفر دوم: مهدی تیموری - نفر سوم: محمد مهدی قدیمی
گروه 2: نفر اول: مژگان امیری - نفر دوم: بهرام امیری - نفر سوم : رضا احمدزاده
گروه 3: نفر اول: امید انصاری - نفر دوم: مهرداد رضایی - نفر سوم: محمد موسوی
گروه 4: نفر اول :مهدی عبدی - نفر دوم: فرشاد محمدی - نفر سوم: پریسا محمدی
گروه 5 : نفر اول: صبا مهدوی - نفر دوم : حمید رضا باوفا - نفر سوم: کمال باوفا
گروه 6: نفر اول : عرفان هاشمی - نفر دوم امیرعباس رجبی - نفر سوم: معصومه جباری

غایبان بزرگ این دوره از رقابتها محمودرضا ذوالقدریان و محمد امین بحری بودند که در گروه 1 حضور داشتند و بنا به دلایل شخصی نتوانسته بودند به مسابقه برسند.
استعدادهایی که در جوان کاپ 94 چهره بودند و در آینده از آنها بیشتر خواهیم شنید به این ترتیب معرفی می شوند: هومن تارویردی ، نرگس حسینی، بهرام امیری، مژگان امیری، مهسا برزایی، مهرداد رضایی، مهدی عبدی، صبا مهدوی، محمد مهدی قدیمی،پریسا محمدی، عرفان هاشمی،مرتضی احمدی، مهسا پرتوزاده، امیرارسلان شریفی، جواد آقایی





نوع مطلب : مسابقات رباتیک جوان کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 11 مهر 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ

باز هم افتخار باز هم بزرگی برای مجموعه اروم ربات ، این بار در دومین دوره مسابقات سراسری رباتیک شهریار.

در این مسابقات که روز جمعه 10 مهرماه در سالن ورزشی شهدای وائین شهرستان شهریار و در پنج لیگ جنگجوی مقطع ابتدایی،جنگجوی مقطع راهنمایی و دبیرستان، فوتبالیست ، تفکیک زباله و مسیر یاب برگزار شد ، نوآموزان اروم توانستند در سه لیگ جنگجوی ابتدایی، فوتبالیست و تفکیک زباله عنوان قهرمانی را کسب کنند. در لیگ جنگجوی مقطع ابتدایی، محمودرضا ذولقدریان از اروم ربات تمامی مسابقات خود را قاطعانه و به صورت یکطرفه پیروز شد و عنوان قهرمانی را کسب کرد. علیرضا اکبری نیز در لیگهای  فوتبالیست  و تفکیک زباله، همچون ذولقدریان همه مسابقات خود را قاطعانه برنده میشد طوری که در لیگ فوتبالیست اکثر نتایج او 12-0 ،10-0 بود. در لیگ تفکیک زباله نیز تمام رکوردهای اکبری زیر 1 دقیقه بود.این نتایج درخشان و قاطعانه نشان از اقتدار و خودباوری نوآموزان اروم در مسابقات مختلف می باشد.





نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 19 شهریور 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پایان ترم اول خانه فرهنگ توحید روز سه شنبه 17 شهریور 94 در دو لیگ جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید.
در لیگ جنگجو مهتا مرزی و متین سلیمانی به ترتیب با غلبه بر آرمین آهنچی و پویا کاوه فینالیست شدند. در فینال این لیگ ، مرزی با غلبه بر حسینی عنوان نخست را کسب کرد.
در لیگ فوتبالیست آرمین آهنچی با غلبه بر متین سلیمانی به فینال این لیگ راه پیدا کرد.در دیگر دیدار این مرحله نیز پویا کاوه موفق شد مهتا مرزی را شکست  دهد.کاوه درفینال نیز موفق ظاهر شد و با شکست آهنچی عنوان نخست را کسب کرد





نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 19 شهریور 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پایان ترم دوم سرای محله ولیعصر شمالی روز دوشنبه 16شهریور 94 در  برگزار گردید که محمد جوانشیر با رکورد 3 ثانیه و 24 صدم ثانیه عنوان نخست را کسب کرد.نرگس حسینی با رکورد 4 ثانیه و 86 صدم ثانیه  و محمد مهدی معینی با رکورد 5 ثانیه و 22 صدم ثانیه به ترتیب عنوان دوم و سومی را کسب کردند.




نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شروع ثبت نام چهارمین دوره مسابقات رباتیک جوان کاپ

چهارمین دوره مسابقات سراسری رباتیک جوان کاپ ، مهر ماه 94 برگزار خواهد شد.

ثبت نام اولیه: 14 تا 31 شهریور ماه

ثبت نام نهایی : 1 تا 14 مهرماه

زمان مسابقات : پنجشنبه 94/9/5 و جمعه 94/9/6 .

لیگ هایی که برگزار خواهد شد : لیگ جنگجو و فوتبالیست .

شرایط سنی : علاقه مندان 5 تا 18 سال میتوانند در آن شرکت نمایند.

ورودی مسابقات :  برای هرتیم 30000 تومان می باشد  تیم ها با ورودی 30000 تومان میتواند در هر دو لیگ جنگجو و فوتبالیست شرکت نماید.

هرتیم می تواند متشکل از 1 یا 2 نفر باشد.

سرپرستان تیم ها باید اسامی و مشخصات اعضای تیم خود را به آدرس ایمیل asgharj90@yahoo.com ارسال نمایند . سرپرستان تیم ها میتوانند جهت هماهنگی های لازم همه روزه با دبیر مسابقات 09382897168(جوانی) تماس بگیرند .

مشخصاتی که باید ارسال شود عبارتنداز : 1) اسم تیم - 2) اسم سرپرست تیم - 3 ) شماره تلفن همراه و ثابت سرپرست تیم - 4) اسامی اعضای تیم - 5) مقطع تحصیلی هریک از اعضای تیم - 6) شماره تلفن همراه و ثابت هریک از اعضای تیم - 7 ) آدرس هر یک از اعضای تیم

در مسابقات جوان کاپ علاوه بر اهدای جوایز به نفرات برتر هر لیگ ، نفرات منتخب این مسابقات به صورت رایگان در کلاسهای تقویتی جهت اعزام به مسابقات جشنواره شکوفا در قالب تیم اروم ربات ، شرکت داده خواهند شد .

سرپرستان تیم ها می بایست تا 31 شهریور 94 ورودی مسابقات را از طریق شماره حساب و شماره کارت زیر به حساب واریز کنند و شماره فیش واریزی را به شماره همراه 09382897168  و یا به آدرس ایمیل ذکر شده در قسمت بالا ارسال نمایند تا ثبت نام تیم ها نهایی شود . شماره کارت : 6104337931581779 شماره حساب : 1400732190 بانک ملت بنام اصغر جوانی.





نوع مطلب : مسابقات رباتیک جوان کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 15 مرداد 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پایان ترم اول سرای محله ولیعصر شمالی، دارالقرآن سبحان و فرهنگسرای کار به صورت همزمان و به میزبانی فرهنگسرای خاتم(ص) روز پنجشنبه 94/5/15 و در لیگ های جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید که نتایج زیر حاصل گردید.
نتایج لیگ جنگجو:
در این لیگ و در کلاس سرای محله ولیعصر شمالی، مهدی بیگدلو ، محمد مهدی معینی ، نرگس حسینی و پرهام نقلی به مرحله نیمه نهایی رسیدند که در این مرحله بیگدلو با شکست نقلی و حسینی با شکست معینی ، فینالیست شدند.حسینی با عبور از سد بیگدلو در این مرحله عنوان نخست را کسب کرد.
در کلاس دارالقرآن سبحان نیز ستایش مهاجری و محمد جواد اصغریان با شکست حریفان خود به فینال راه یافتند که مهاجری با غلبه بر اصغریان قهرمان این کلاس شد.
در کلاس فرهنگسرای کار ، سپهرظهری،محمدمهدی قدیمی، فاطمه صبوری و هومن تارویردی به جمع 4نفر پایانی رسیدند.قدیمی در این مرحله موفق شد ظهری را شکست دهد و فینالیست شود.تارویردی نیز با شکست صبوری حریف قدیمی در فینال شد ولی در این مرحله با قبول شکست از قدیمی به مقام دومی رسید و قدیمی عنوان قهرمانی این کلاس را کسب کرد.
در مرحله نیمه نهایی نفرات نخست سه کلاس نیز ، نرگس حسینی و مهدی بیگدلو به ترتیب با غلبه بر محمدمهدی قدیمی و ستایش مهاجری فینالیست شدند که حسینی با شکست بیگدلو مقام قهرمانی را کسب کرد.
نتایج لیگ فوتبالیست:
کلاس سرای محله ولیعصر شمالی: در این کلاس ، شمیم صبائی ، نرگس حسینی، حسین عبدی و پرهام نقلی به مرحله نیمه نهایی رسیدند. حسینی و عبدی به ترتیب با عبور از سد صبائی و نقلی فینالیست شدند.عبدی با پیروزی در بازی فینال عنوان نخست این کلاس را کسب کرد.
کلاس دارالقرآن سبحان: در مرحله نیمه نهایی این کلاس نیز ستایش مهاجری از غیبت محمد حیدری نهایت استفاده را برد و به فینال راه یافت.در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی نیز محمد طاهری ، محمد جواد اصغریان را شکست داد و حریف مهاجری در فینال شد. طاهری در بازی فینال موفق شد با شکست مهاجری عنوان نخست را کسب کند.
کلاس فرهنگسرای کار: فاطمه صبوری، محمدمهدی قدیمی، محمدیاسین کشاورز و هومن تارویردی ، نفرات حاضر در مرحله نیمه نهایی این کلاس بودند. در این مرحله ، قدیمی و تارویردی به ترتیب با غلبه بر صبوری و کشاورز ، برگزار کننده بازی فینال شدند.قدیمی در فینال این لیگ نیز همچون لیگ جنگجو موفق ظاهر شد و پس از تساوی در جریان بازی و ضربات پنالتی، به قید قرعه برنده شد و عنوان نخست را کسب کرد.





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 15 مرداد 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پایان ترم اول سرای محله صادقیه برگزار گردید.این مسابقات روز چهارشنبه 94/5/7 در دو لیگ جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید.
در لیگ جنگجو و در مرحله نیمه نهایی، محمد صدرا دوستی فرد و حامد عزت نیا به ترتیب با غلبه بر امیرحسین شاهرودی و علیرضا شاهرودی فینالیست شدند.در این مرحله عزت نیا با شکست دوستی فرد عنوان نخست را کسب کرد.
در لیگ فوتبالیست نیز علیرضا شاهرودی موفق به شکست ماهان آقایی شد و به فینال این لیگ راه یافت . حامد عزت نیا نیز با شکست امیر حسین شاهرودی، حریف علیرضا شاهرودی در فینال شد.عزت نیا در فینال این لیگ نیز همچون لیگ جنگجو، با غلیه بر شاهرودی قهرمان این لیگ شد.





نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 26 تیر 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
مسابقات پایان ترم اول فرهنگسرای خاتم (ص) روز پنجشنبه 94/4/25 در دو لیگ جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید.
پس از انجام مسابقات مقدماتی، در هر دو لیگ جنگجو و فوتبالیست ، چهار نفر علیرضا معینی، علی خرم، محمد محبوبی و محمدامین عزتی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.در این مرحله و در لیگ جنگجو، معینی و محبوبی به ترتیب با غلبه بر خرم و عزتی فینالیست شدند.محبوبی موفق شد در این مرحله معینی را شکست دهد و عنوان نخست را کسب کند.
در لیگ فوتبالیست خرم با شکست معینی به فینال این لیگ راه یافت.در دیگر دیدار این مرحله محبوبی همچون لیگ جنگجو باز هم از سد عزتی گذشت و حریف خرم در فینال شد.محبوبی این بار نیز موفق بود.وی با غلبه بر خرم در ضربات پنالتی مقام اول این لیگ را نیز کسب کرد.





نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 9 تیر 1394 :: نویسنده : دبیرخانه المپیاد ملی فجرکاپ
  تندیس شکوفا بر دستان نوآموزان اروم ربات
                            
علی پاشایی یکی از نوآموزان موفق اروم ربات که اینک به عنوان کمک مربی در خدمت نوآموزان جدید اروم فعالیت می نماید.
  
 
                                                                                   



نوع مطلب : تصاویر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مراسم اختتامیه مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا روز دوشنبه 93/12/11 در فرهنگسرای ولاء شهرری برگزار گردید. این مراسم باشکوه با حضور دکتر موسی خانی، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران،معاون فناوری اطلاعات شهرداری تهران،شهردار منطقه 20 و نفرات برتر لیگ های 10گانه و خانواده های آنها برگزار گردید و جوایز نفرات برتر (لوح تقدیر و تندیس) اهدا گردید. لازم به ذکر می باشد که  جوایز نقدی نفرات برتر در مراسم اختتامیه جشنواره شکوفا که روز شنبه 93/12/16 در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد، اهدا می گردد


.                 

                 
                 
 
نوشته شده توسط اروم ربات در پنجشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۳




نوع مطلب : مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

سومین دوره مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا طی روزهای پنجشنبه 93/12/7 و جمعه 93/12/8 با شرکت 1420 تیم در 10 لیگ برگزار گردید.تیم رباتیک اروم ربات نیز در قالب تیم رباتیک منطقه 18 تهران با 40 شرکت کننده و 87 تیم در 7 لیگ در این دوره از رقابتها حاضر شده بود.

در لیگ نوریاب که حدود 170 تیم شرکت کرده بودند ، نمایندگان اروم درخشش قابل قبولی داشتند .پس از رکوردگیری در مرحله اول،مهدی تیموری از منطقه 18 با ثبت رکورد 7 ثانیه به عنوان نفر نحست به دور دوم راه یافت.در دور دوم که رکوردگیری از 10 نفر برتر دور اول انجام گرفت، تیموری با رکورد 6:44 ثانیه باز هم عنوان نخست را کسب کرد. رکوردهای سه نفر اول لیگ نوریاب از سوی داوران اعلام شد که مهدی تیموری به عنوان نفر اول معرفی شد ولی بعد از نیم ساعت با اعمال نفوذ سرپرستان نفرات دوم و سوم در نظر داوران، نتایج جدید اعلام شد که تیموری در رده سوم قرار گرفته بود!! این در حالی بود که نفر اول نتایج جدید اصلا در ثبت رکورد مرحله دوم شرکت نکرده بود و در مرحله اول رکورد گیری نیز در بین 3 نفر قرار نگرفته بود.

 

در لیگ فوتبالیست که بیش از 200 تیم شرکت کرده بودند، تیم های اروم نتایج قابل قبولی گرفتند و 4 نماینده از اروم ربات ( مهدی رضایی،مانی شریف زاده،علیرضا اکبری و مهدی تیموری) به جمع 12 تیم پایانی راه پیدا کردندکه در این مرحله با تصمیم مربیان تیم اروم، سه نماینده انصراف دادند و مهدی تیموری با غلبه بر حریف خود به مرحله نبمه نهایی راه پیدا کرد که در این مرحله با قبول شکست از حریف منطقه 1 خود به مقام چهارمی این لیگ دست پیدا کرد.

 

 

اوج درخشش نمایندگان اروم در لیگ های تفکیک زباله(خدمتکار) و جنگجو بود.

در لیگ تفکیک زباله که بیش از 150 تیم شرکت کرده بودند، 7 نماینده از اروم ربات(مانی شریف زاده، علیرضا اکبری،هادی رضایی،یونس حق ویردی،علی سلامت،نازنین فاطمه صادقی و محمودرضا ذوالقدریان) به جمع 12 تیم پایانی راه یافتند که با نحوه امتیازدهی که داوران خیلی راحت عوض می کردند، فقط هادی رضایی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد که در این مرحله با توجه به حساسیت مسابقه و با تصمیم مربیان اروم،هم تیمی هادی رضایی(مهدی رضایی) وارد زمین مسابقه شد و جواب اعتماد مربیان را به خوبی داد و با غلبه بر حریف خود به فینال راه پیدا کرد.رضایی در فینال این لیگ که تا تفکیک زباله دوم با 30 ثانیه اختلاف از حریف خود جلوتر بود با بدشانسی محض که در این مرحله گریبان گیرش شد،تنها با 1 ثانیه اختلاف نتیجه را به حریف واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی نایل آمد. با امتیازات داده شده به 12 نفر پایانی، مانی شریف زاده،محمودرضا ذوالقدریان،علیرضا اکبری،نازنین فاطمه صادقی(آزاده صادقی)،علی سلامت و یونس حق وردی به ترتیب در رتبه های پنجم،ششم،هفتم، نهم، دهم و دوازدهم قرار گرفتند.

  

لیگ جنگجو با بیش از 250 تیم شرکت کننده دارای بیشترین تیم شرکت کننده در بین 10 لیگ برگزار شده بود. در این لیگ هرچند نمایندگان اروم از کسب مقام محروم بودند ولی حضور 8 تیم از اروم ربات(محمودرضا ذوالقدریان، مانی شریف زاده،علیرضا اکبری،امیرمحمد گودرزی نیا،هادی رضایی،علی سلامت،نازنین فاطمه صادقی و سجاد حق ویردی) در بین 12 تیم پایانی،نشان از اقتدار تیم رباتیک اروم ربات در این دوره از رقابتها بود.علیرضا اکبری،علی سلامت و مانی شریف زاده با حضور در فینال میزهای سه گانه این لیگ، در آستانه حضور در بین 3 نفر پایانی و کسب رتبه های اول تا سوم قرار گرفته بودند که در این مرحله با قبول شکست از حریفان خود، به ترتیب به مقامهای چهارم،پنجم و ششم این لیگ دست یافتند.همچنین محمودرضا ذوالقدریان،امیرمحمد گودرزی نیا،نازنین فاطمه صادقی،هادی رضایی و سجاد حق ویردی به ترتیب در رده های هفتم،هشتم،نهم،دهم و یازدهم این لیگ قرار گرفتند.


در این لیگ علی شهروی از محله کوهک منطقه 22 ، امیرمحمد فرنامنش از محله شمس آباد منطقه 4 و رهام کوهستانی از محله نیاوران منطقه 1 تهران به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

 

در لیگ مسیریاب که نزدیک به 120 تیم در آن شرکت کرده بودند نمایندگان اروم توفیق چندانی نداشتند و بعد از صعود از مرحله اول،در مرحله دوم از دور رقابتها حذف شدند و نتوانستند به جمع 24تیم پایانی راه پیدا کنند.

در لیگ های آتشنشان و حل ماز که اروم در هر کدام از آنها فقط با 2 تیم شرکت کرده بود، هدف فقط کسب تجربه برای دوره های بعدی بود و هر چهار تیم در مرحله اول از دور رقابتها کنار رفتند.

اروم ربات با کسب مقام سوم لیگ نوریاب، مقام دوم لیگ تفکیک زباله و درخشش در لیگ های جنگجو، تفکیک زباله و فوتبالیست،بعد از تیم رباتیک منطقه 1 تهران که در این دوره از رقابتها بسیار قدرتمند ظاهر شد و 20 مقام در لیگ های 10گانه کسب کرد، به مقام نایب قهرمانی تیمی دست یافت.

این موفقیت درخشان را به تمامی همکاران دلسوز و دانش پژوهان اروم ربات و مدیران سرای محلات تبریک عرض می نماییم و امید آن داریم که با تلاش روز افزون، در دوره های بعدی تیم رباتیک اروم ربات بر سکوی نخست قرار بگیرد.

دکتر موسی خانی پدر علم رباتیک ایران و رییس کمیته ملی روبوکاپ آزاد ایران از نزدیک شاهد رقابت بیش از 1420 تیم حاضر در مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا بودند که همین موضوع بیانگر اهمیت و جایگاه بالای این مسابقات می باشد.لازم به ذکر می باشد که مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا در حال حاضر معتبرترین مسابقات در رده دانش آموزی در سطح کشور می باشد.

 





نوشته شده توسط اروم ربات در پنجشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۳




نوع مطلب : مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

به اطلاع شرکت کنندگان مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا 93 می رساند که این مسابقات طی روزهای پنجشنبه 7 اسفند 93 و جمعه 8 اسفند 93  در شهر ری - جنب مترو- خ ورزشگاه - ورزشگاه شهید مدرس برگزار خواهد شد.

همچنین مراسم اختتامیه این مسابقات روز دوشنبه 93/12/11 ساعت 15 الی 17 در شهرری-م نماز-فرهنگسرای ولاء برگزار خواهد شد.

دانش آموزان اروم جهت اعزام به مسابقات ، باید روز پنجشنبه راس ساعت 6:45 صبح با همراه داشتن کپی و اصل شناسنامه و یک قطعه عکس در آدرس زیر خود را به سرپرست تیم معرفی کنند : بزرگراه آیت الله سعیدی شهرک ولیعصر-خ آقائی جنوبی-خ شهدای دانش آموز-ضلع جنوبی پارک قائم-معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 18 تهران.

ساعت حرکت تیم 7صبح خواهد بود.




نوشته شده توسط اروم ربات در یکشنبه سوم اسفند ۱۳۹۳




نوع مطلب : مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

جهت دریافت فایل مسابقات رباتیک بسیج کاپ که از شبکه تهران و شبکه 1 سیما پخش شد، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را در قسمت "نظر بدهید" همین خبر ثبت کنید تا فایلهای مذکور طی 24 ساعت به آدرس ایمیل ثبت شده ارسال گردد.



نوشته شده توسط اروم ربات در پنجشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۳




نوع مطلب : اروم ربات در رسانه ها، مسابقات رباتیک بسیج کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

مسابقات رباتیک بسیج کاپ  روز پنجشنبه مورخ 93/11/16 با تلخ و شیرین های بسیار برگزار گردید.(قسمت اول)

هر چند ناهماهنگی های بوجود آمده در ابتدای مراسم باعت شد برگزاری مسابقات آنگونه که از قبل برنامه ریزی شده بود پیش نرود ولی تدارک این مسابقات جنبه های مثبت بسیاری داشت که به نظر میرسد در دوره های بعدی انشاالله خواهد توانست به یکی از معتبرترین مسابقات رباتیک در رده دانش آموزی تبدیل شود.

برگزاری نخستین لیگ رباتیک بسیج کاپ از نیمه دوم دی ماه 93 استارت خورد و با توجه به این که دو گروه اروم ربات و معاونت علمی پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل (ع)،در اجرای آن نقش داشتند تقسیم کارها انجام شد و همه کارها طبق برنامه ریزی پیش رفت.معاونت علمی و پژوهشی سالن بسیار مجهز را تدارک دیده بود،هماهنگی های لازم با شبکه های صدا و سیما جهت تهیه گزارش انجام شده بود،از فرماندهان محترم سپاه محمد رسول الله و فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل(ع) و همچنین بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل (ع) جهت حضور در مراسم دعوت به عمل آمده بود و...  .اروم ربات نیز تمامی وظایف محوله را به نحو احسن انجام داده بود از جمله دعوت از تیم های مناطق مختلف جهت حضور در مسابقات،مجهز کردن سالن مسابقه جهت برگزاری مسابقات،آماده کردن زمین مسابقات، آماده کردن داوران لیگ های پنجگانه،تدارک غرفه ثبت نام،تدارک غرفه کودک و ربات جهت اجرای برنامه ویژه برای کودکان 3 الی 7 سال و ...  .

تمامی این برنامه ها از شیرینی مسابقات بود که به خوبی پیش رفت. حضور جناب آقای توکلی معاونت محترم علمی سپاه محمد رسول الله،حضور جناب آقای لطفعلی خانی فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل(ع)،حضور سرکارخانم بغدادی مسئول بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسبج مسلم ابن عقیل(ع)، حضور جناب آقای حق پرست معاونت محترم علمی ناحیه مسلم ابن عقیل(ع) ، حضور شبکه های تلویزیونی از جمله شبکه تهران، شبکه افق و شبکه یک سیما، شرکت 54 تیم در هر یک از لیگ های فوتبالیست و جنگجو، شرکت حدود 30 تیم در هریک از لیگ های نوریاب،مسیریاب و حل ماز از مناطق مختلف از جمله تهران،اسلامشهر،شهریار،کرج،ورامین،ساوه و...، تشکیل کمیته داوران با 5عضو جهت داوری مسابقات، تشکیل کمیته فنی با 2 عضو جهت بررسی وضعیت رباتها از نظر فنی و استانداردهای مسابقات، فعال بودن غرفه ثبت نام از علاقه مندان به حضور در کلاسهای آموزشی رباتیک،فعال بودن غرفه کودک و ربات از جمله این اقدامات بود.





نوع مطلب : مسابقات رباتیک بسیج کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

به اطلاع شرکت کنندگان محترم مسابقات رباتیک بسیج کاپ می رساند که قوانین این مسابقات از منوی "آرشیوموضوعی" و قوانین مسابقات رباتیک همین وبلاگ قابل دریافت می باشد.

لازم به ذکر می باشد که در این مسابقات استفاده از هرنوع باتری مجاز می باشد.

استفاده از آتش غیرمجاز می باشد.

هر تیم متشکل از 1 یا 2 نفر می باشد.

مسابقات بسیج کاپ ورودی ندارد و رایگان می باشد.

مهلت ثبت نام تا 93/11/8 می باشد.



نوشته شده توسط اروم ربات در شنبه چهارم بهمن ۱۳۹۳




نوع مطلب : مسابقات رباتیک بسیج کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

نخستین لیگ رباتیک بسیج کاپ منطقه 18 تهران

 

                            

این مسابقات با همکاری و مشارکت اروم ربات و معاونت علمی و پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل(ع) به مناسبت ایام الله دهه فجر و با هدف آشنا کردن اهالی محترم منطقه 18 تهران با علم نوپای رباتیک، روز پنجشنبه مورخ 93/11/16 ساعت 10 صبح در لیگ های فوتبالیست،جنگجو،نوریاب و مسیریاب به آدرس: بزرگراه آیت الله سعیدی چهارراه یافت آباد م معلم بلوار معلم روبه روی پمپ گاز   کانون فرهنگی ورزشی جوانان ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل(ع) برگزار خواهد شد. علاقه مندان 5 الی 18 سال جهت شرکت در مسابقات مذکور می توانند همه روزه با شماره های 66301680 ، 66309382، 09382897168 تماس بگیرند و ثبت نام نمایند. به نفرات و گروه های برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. علاقه مندان به علم رباتیک ، جهت بازدید از مسابقات و ثبت نام در کلاسهای رباتیک می توانند به آدرس ذکر شده مراجعه نمایند.



نوشته شده توسط اروم ربات در سه شنبه بیست و سوم دی ۱۳۹۳




نوع مطلب : مسابقات رباتیک بسیج کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

انتشار خبر مسابقات رباتیک جوان کاپ (مقدماتی مسابقات شکوفا) در سایت شهرداری تهران.

این خبر از طریق آدرس زیر قابل مشاهده می باشد:

http://shokoofa.mytehran.ir --> بخش اخبار  -->  برگزاری سومین دوره مسابقات رباتیك جشنواره شکوفا در محلات منطقه 18



نوشته شده توسط اروم ربات در یکشنبه هفتم دی ۱۳۹۳




نوع مطلب : مسابقات رباتیک جوان کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

در این بخش استعدادهایی که در مسابقات رباتیک جوان کاپ های برگزار شده شناخته شده اند و توانسته اند در مسابقات مختلف افتخار آفرینی کنند معرفی می شوند:

جوان کاپ 91 : علی پاشایی- علی قاسمی فرد- حمید مرزبان- رضا نعیمی- مهدی طاهرپور- امیررضا عبدی- آیدین خداکرم- مهدی مصطفی زاده- محبوبه توزنده- محدثه باقری- ناهید قشلاقی- علی بکیان- هومان محمدی

جوان کاپ 92 : حسین مومنی- محمودرضا ذولقدریان- محمدامین بحری- سپهر سلیمانی- علیرضا اکبری

جوان کاپ 93 : ؟؟!!  فعلاً: مانی شریف زاده- امیرمحمد گودرزی- مهدی رضایی- مرتضی میرزاپور- امین اسماعیل زاده- امیررضا زلفی- علیرضازرچینی- محمدمحسن رسولی- امیرحسن محمدی

مهدی دالوند، محمدپارسا حاجی شمسی، محمد مبین مرادی، امیرمهدی تیموری، پارسا قره داغی شما از نفرات برتر کلاسهای ترم تابستان اروم ربات و غایبان بزرگ جوان کاپ بودیدا !! انشاالله بتوانید برای مسابقات شکوفا برسید.



نوشته شده توسط اروم ربات در چهارشنبه هفتم آبان ۱۳۹۳




نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان مسابقات جوان کاپ ، به اطلاع میرساند که کلاسهای آماده سازی جهت حضور در مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا، از نیمه دوم آبان ماه شروع خواهد شد. زمان و مکان برگزاری کلاسها حتما به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.




نوشته شده توسط اروم ربات در شنبه بیست و ششم مهر ۱۳۹۳




نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

تلخ و شیرین های جوان کاپ93     (قسمت دوم)

منصفانه ترین جملات: منصفانه ترین جمله را پدر و سرپرست مانی شریف زاده بعد از شکست او در مقابل علی پاشایی در فینال لیگ جنگجو به او گفت. " آفرین مانی تو عالی بودی فقط رباتت سبک بود بخاطر همون باختی"!! چه جمله روحیه بخشی برای یه بچه 9 ساله پس از یک شکست هست!!

غیر منصفانه ترین جملات: غیر منصفانه ترین جملات را همراهان تیم اسلامشهر به کار میبردند! همراهان این تیم بعد از شکست شرکت کنندگان خود بارها تکرار می کردند " داوری به نفع میزبان هست" " این ها میخواهند تیم خودشان اول بشود" " مسابقه ای که نتیجه آن از اول مشخص هست چرا برگزار می کنید" و ...

بدشانس ترین شرکت کننده: مانی شریف زاده. مانی به فینال هر دو لیگ راه پیدا کرد ولی موفق نشد در فینال پیروز شود.

قاطعترین تصمیم های گروه اجرایی:یکی از شرکت کنندگان تیم اروم ربات ( محمودرضا ذولقدریان) که در مسابقات شهریار به مقام قهرمانی رسیده بود و یکی از شانس های قهرمانی مسابقات جوان کاپ هم بود ، به علت نداشتن باتری قلمی و علارغم داشتن فرصت 5 دقیقه ای (طبق قوانین مسابقات) جهت تهیه باتری نتوانست آماده مسابقه شود که گروه داوری با درخواست والدین ذولقدریان جهت به تعویق انداختن مسابقه وی مخالفت کردند و وی از دور مسابقات کنار رفت.

عینی ترین دلیل در بی طرفی داوران: حذف ذولقدریان و دیگری بازگشت تمامی شرکت کنندگانی که در مقابل امیرمحمد گودرزی بازنده بودن، به جدول مسابقات پس از مشخص شدن تخلف وی در رعایت نکردن وزن ربات خود.

ماندگارترین لحظات: لحظاتی بود که هر سه نفر برتر بعد از گرفتن هدیه خود، از معاون فرهنگی شهرداری منطقه 18 تهران درخواست کردند که نفر چهارم هم به روی سکو بیاد و از او هم تقدیر به عمل آید که با استقبال حاضرین در سالن و مخصوصا مهندس امین اشریه مواجه شد و مهدی رضایی نفر چهارم هر دو لیگ نیز به نفرات برتر ملحق شد و مهندس امین اشریه قول داد به زودی هدیه ای ویژه به مهدی رضایی از طرف شهرداری منطقه 18 اهدا خواهد شد.



نوشته شده توسط اروم ربات در جمعه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۳



نوع مطلب : مسابقات رباتیک جوان کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

تلخ و شیرین های جوان کاپ93 (قسمت اول)

جوان کاپ 93 هرچه بود تمام شد اما طبق عرف هر مسابقه ورزشی ، علمی و ... شاهد اتفاقات و اعتراضاتی بود که در این بخش ضمن معرفی "ترین های" مسابقات، قضاوت را به عهده همکاران و شرکت کنندگان میگذاریم.

در ابتدا مجموعه اروم ربات از تمامی همکاران محترم و شرکت کنندگان عزیز تشکر و قدردانی مینماید که با حضور خود در این مسابقات ما را در رسیدن به اهداف و برنامه هایی که در زمینه رباتیک داریم یاری نمودند.

 موفقترین تیم: ساوه.  تیم ساوه با سه شرکت کننده در لیگ جنگجو و سه شرکت کننده در لیگ فوتبالیست توانست مقام اول لیگ فوتبالیست(گودرزی) ، مقام دوم هر دولیگ جنگجو و فوتبالیست(شریف زاده) ، مقام سوم لیگ جنگجو(گودرزی) و مقام چهارمی هردولیگ جنگجو و فوتبالیست(رضایی) را کسب کند. پس از این تیم، تهران با یک عنوان اولی در لیگ جنگجو(پاشایی) و یک عنوان سومی در لیگ فوتبالیست(پاشایی) در رتبه دوم قرار گرفت.

ناکام ترین تیم: دماوند. تیم دماوند با 5 شرکت کننده در هر لیگ هیچ موفقیتی کسب نکرد و تمام شرکت کننده های این تیم در مرحله اول از دور مسابقات حذف شدند.

معترض ترین تیم: اسلامشهر. تیم اسلامشهر با 4شرکت کننده در هر لیگ پا به این دوره از مسابقات گذاشته بود که از لحظه ورود به سالن مسابقات تا پایان مسابقات بی دلیل به همه چیز معترض بودند. از جمله امکانات سالن ، زمین مسابقات ، انتخاب داور مسابقات ، قوانین داوری و ...

 بی دقت ترین تیم: شهریار . تیم شهریار در هر لیگ 6 شرکت کننده داشت. شرکت کنندگان این تیم با اینکه رباتهای بسیار قدرتمند و خوب نسبت به مسابقات اوایل مهر ماه شهریار ساخته بودند ولی به این نکته توجه نکرده بودند که مسابقات جوان کاپ با باتری قلمی و آلکالاین برگزار خواهد شد نه باتری موتور یا اتمی ویا...!!

کمترین شرکت کننده: تیم های کرج ، طالقان، ورامین، سرای محله بهداشت، سرای محله ولیعصر و سرای محله امام خمینی ، هر کدام با یک شرکت کننده.

کم حاشیه ترین تیم: تیم ساوه

پر حاشیه ترین تیم: تیم اسلامشهر

خلاق ترین شرکت کنندگان: علی پاشایی و امیر محمد گودرزی. این دو با استفاده از جک در رباتهای جنگجوی خود به راحتی همه حریفان را در کمتر از 10 ثانیه به بیرون از زمین مسابقه پرت میکردند.

بزرگترین کوتاهی:این "ترین" نصیب گروه اجرایی مسابقات شد!! گروه اجرایی جهت مدیریت زمان مسابقات و با توجه به اینکه اکثر شرکت کنندگان مرحله اول مسابقات رباتهای سبک وزن داشتند تصمیم گرفت که وزن کشی رباتها را در دور اول انجام ندهد.مسابقات دور اول بدون حاشیه برگزار شد ولی در مراحل بعدی که رباتها وزن شدن ، ربات امیرمحمد گودرزی 200گرم بیشتر از حد استاندار بود!!

جنجالترین دیدارها: دیدار مرتضی میرزاپور از شهریار با شهاب ولی از اسلامشهر و دیدار علی پاشایی با امیر محمد گودرزی در  لیگ جنگجو. میرزاپور به دلیل نداشتن باتری قلمی ، در این مسابقه از باتری علی پاشایی استفاده کرد که قبل از شروع مسابقه سرپرست شهاب ولی از داور درخواست کرد که ولتاژ ربات میرزاپور چک شود که با اندازه گیری ولتاژ ، ولت متر عدد 17 را نشان داد که در این لحظه اعضای تیم اسلامشهر اعتراض کردند که در دیدار قبلی نیز پاشایی با همین ولتاژ بالا شرکت کننده اسلامشهر را شکست داده!بررسی های انجام شده نشان داد که ولت متر خراب بود!چرا که با اندازه گیری چند منبع تغذیه دیگر نیز ، ولت متر همان عدد 17 را نشان داد. با ولت متر دیگری که اندازه گیری شد ولتاژ 12 ولت را نشان داد ولی برای اینکه پیروزی پاشایی بر حریفش قاطعانه باشد مسابقه بین او با حریف اسلامشهری دوباره برگزار شد که این بار هم پاشایی به راحتی و در کمتر از 10 ثانیه ربات حریف را به بیرون از رمین مسابقه پرت کرد.دیگر دیدار جنجالی نیز که بین پاشایی و گودرزی بود زمانی رخ داد که بعد از شکست پاشایی برابر گودرزی و موقع ترک محوطه زمین مسابقه، پاشایی از داور درخواست کرد که وزن ربات حریف چک شود که با وزن کشی انجام شده مشخص شد که ربات گودرزی 200 گرم از حالت استاندارد بیشتر است!!بعد از کلی بحث و اعتراض و با تغییراتی که گودرزی در ربات خود اعمال کرد، مسابقه بین گودرزی و پاشایی تکرار شد که پاشایی به راحتی با غلبه بر حریف به فینال مسابقات راه یافت.




نوشته شده توسط اروم ربات در جمعه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۳




نوع مطلب : مسابقات رباتیک جوان کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خبر

سومین دوره مسابقات رباتیک جوان کاپ برگزار شد.

این مسابقات روز پنجشنبه 24 مهر 93 در کاوشکده معلم و در دولیگ جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید که در پایان، این نتایج حاصل شد. در هر دو لیگ جنگجو و فوتبالیست، چهار نفر  علی پاشایی، مانی شریف زاده، امیرمحمد گودرزی و مهدی رضایی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که در این مرحله و در لیگ جنگجو علی پاشایی و مانی شریف زاده به ترتیب با غلبه بر امیر محمد گودرزی و مهدی رضایی فینالیست شدند. در فینال نیز پاشایی با شکست شریف زاده عنوان نخست را کسب کرد . در دیدار رده بندی این لیگ نیز امیر محمد گودرزی با غلبه بر مهدی رضایی به مقام سومی رسید.


در لیگ فوتبالیست نیز امیر محمد گودرزی با شکست دادن علی پاشایی، ضمن راه یابی به فینال این لیگ، انتقام شکست در لیگ جنگجو را نیز از پاشایی گرفت.


در دیگر دیدار این مرحله مانی شریف زاده همچون لیگ جنگجو با شکست مهدی رضایی فینالیست شد اما در فینال این لیگ نیز همچون لیگ جنگجو ناکام بود و با شکست از امیر محمد گودرزی عنوان دومی را کسب کرد.در دیدار رده بندی نیز علی پاشایی با غلبه بر مهدی رضایی به مقام سومی رسید.

در پایان این رقابتها و در حضور مهندس امین اشریه از معاونت فرهنگی شهرداری منطقه 18 تهران ، از نفرات برتر با اهدای لوح و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.



نوشته شده توسط اروم ربات در جمعه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۳




نوع مطلب : مسابقات رباتیک جوان کاپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :